Logo Ramiko

Czy korzystasz z zalet oprogramowania
dedykowanego?

Czy Twoja firma korzysta z oprogramowania dedykowanego, wykonanego specjalnie dla Twojej firmy i dostosowanego do jej potrzeb?

Oprogramowanie dedykowane to inwestycja, która szybko się zwraca - pozwala na obniżenie kosztów działalności, usprawnienie komunikacji, budowanie wizerunku nowoczesnej firmy i tworzenie przez to trwałej przewagi konkurencyjnej. Skuteczne oprogramowanie to jeden z elementów pozwalających firmie na zajęcie pozycji lidera w danym segmencie rynku (zanim zrobi to konkurencja!).


Nasza działalność koncentruje się na tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania dla biznesu. W ramach tworzenia oprogramowania dedykowanego obsługujemy pełen zakres projektu, począwszy od analizy potrzeb biznesowych, określenia specyfikacji systemu, poprzez jego wykonanie, testowanie, aż do wdrożenia, szkolenia i opieki nad gotowym systemem. Z naszego doświadczenia skorzystały zarówno duże firmy giełdowe, jak i firmy sektora MSP, zarówno polskie jak i zagraniczne.


Czy są Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty realizacji oprogramowania na zamówienie?


Aby uzyskać ofertę prosimy o przesłanie wstępnych informacji o oprogramowaniu, jakie chcą Państwo zrealizować dla swojej firmy.

Zapraszamy również do rozmowy z naszymi specjalistami.

Zadzwoń do nas
+48 22 823 30 93
© Ramiko Sp. z o.o.
Mapa witryny