Logo Ramiko
ProduktySystem RSzkolenia

RSzkolenia – Internetowe szkolenia

Wygodny i skuteczny sposób zapoznania pracowników z niezbędną wiedzą wraz z kontrolą poziomu przyswojenia i ewentualnie z adaptacyjnym systemem uczącym (ponawianie niezrozumiałych fragmentów szkolenia aż do przyswojenia treści). Szkolenie jest przeprowadzane w oparciu o dostarczone materiały wraz z opracowanymi pytaniami testującymi poziom przyswojenia kolejnych etapów szkolenia. Istnieje możliwość automatycznego wydrukowania certyfikatu dla osób które ukończyły szkolenie. Zleceniodawca otrzymuje po przeprowadzeniu cyklu szkoleniowego: listę osób które wzięły udział w szkoleniu, ukończyły szkolenie oraz listę osób które nie wzięły udziału lub nie ukończyły w szkolenia.

Cennik

Koszt szkolenia składa się z kosztów przygotowania i przeprowadzenia szkolenia.

Koszt przygotowania zależy od skomplikowania zestawu pytań oraz ewentualnie od kosztów wykonania, dostosowania wyglądu szkolenia do stylu do kolorów firmy lub (oraz) przygotowania oprawy graficznej szkolenia. Koszty te ustalane są w drodze rozmów z naszym specjalistą.

Standardowo przygotowanie szkolenia dla 20 pytań i przy standardowym kształcie szkolenia można oszacować na 1500 zł netto.

Koszty przeprowadzenia szkolenia są związane z obciążeniem serwera i wygenerowanym ruchem i zależą od wolumenu szkolonych osób oraz ilości przesyłanych informacji.

Standardowo dla grupy do 500 szkolonych osób koszt przeprowadzenia szkolenia wynosi 500 zł netto.

Zapraszamy do kontaktu ze specjalstą.

Zadzwoń do nas
+48 22 823 30 93
© Ramiko Sp. z o.o.
Mapa witryny